Uit een onderzoek van de Intermediair kiezen hoogopgeleide mensen KLM als favoriete werkgever. Aan het onderzoek hebben 3909 HBO+’ers meegedaan tot de leeftijd van 45 jaar.
Vorig jaar kwam de luchtvaartmaatschappij nog op plek zeven. Google en ING staan respectievelijk op plek twee en drie. Tijdens het onderzoek is gevraagd naar de arbeidsmarktimago van organisaties en hun persoonlijke ambities, wensen en verwachtingen.
Top 5
- KLM
- ING
- Shell
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Dit jaar is @KLM uitgeroepen tot dé Favoriete Werkgever van Nederland. Vorig jaar eindigde de luchtvaartmaatschappij nog op plek zeven.https://t.co/if9f1HBFx5 pic.twitter.com/OnTlv0wAWZ
— Intermediair (@Intermediair) 15 juni 2019
Zie: https://www.intermediair.nl/collega-s-en-bazen/bedrijfscultuur/dit-zijn-de-favoriete-werkgevers-van-hoogopgeleid-nederland